Zde se dozvíte, jak se to všechno v svatební den vlastně odehraje. Nebo alespoň jak jsme to plánovali.

Svatební obřad (1. září 2012, 12.00 v bazilice sv. Markéty, areál Břevnovského kláštera)

Pro svatební obřad jsme zvolili Břevnovský klášter, protože oba patříme do místní farnosti. Sňatek budeme uzavírat před Bohem i před státem, tj. církevní formou, a samotný obřad bude zároveň spojen se mší svatou, kterou bude sloužit farář Václav Snětina. Počítejte cca s 1 hodinou. Více informací o klášteře najdete zde. Po mši bude následovat chvíle pro rozmluvu a krátké fotografování novomanželů a svatebčanů.

Ke klášteru se dostanete tramvajemi č. 22 a 25 (stanice „Břevnovský klášter“), příp. autobusem č. 174 (stanice „Břevnovská“, trochu dále). Před areálem kláštera lze parkovat.

Oběd rodin (1. září 2012, 14.30 v hotelu Dolce Villa v Nebušicích)

Pro členy rodiny a svědky bude připraven slavností oběd v restauraci Dolce Villa v Nebušicích, ul. Nebušická čp. 93. Přeprava na místo proběhne po čtyřech (kolech). V případě, že by se někdo nemohl dostavit, budeme rádi za včas podanou zprávu.

Ostatní hosty velmi rádi uvidíme na večerní párty.

Večerní party (od 19.00 v Restauraci Sokol)

Večerní oslava pro přátele, náhodné kolemjdoucí opilce i širší veřejnost propukne v Restauraci Sokol v Řepích, ul. Na chobotě čp. 125.

Doprava na místo proběhne po dvou, zpět po čtyřech. V blízkosti hospody se nacházejí zastávky Škola Řepy (autobus č. 264) a Sídliště Řepy (autobusy č. 164, 180, 264, 380, 602, 607; tramvaje č. 9, 10, 16, 58, 59)

Těšit se můžete na různé popíjení a grilování, hudbu (kterou nevybírá ženich!), miniaturní taneční parket, hry, které ještě promýšlíme, a samozřejmě na nás.